Швейне обладнання, швейна техніка "Фея", промислове та побутове обладнання у Чернівцях

Нитки та голки для шиття

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
Телефон
+380(50)584-74-68 - Анатолій

Правильний вибір швейних ниток у Чернівцях визначає, наскільки якісним і довговічним вийде готовий виріб. Нитки підбирають виходячи з типу роботи, виду і щільності тканини. Якщо ви купите правильні нитки, шиття буде зручним, а шви - міцними і красивими. 

Для якої роботи вам потрібні нитки

Найпоширеніші нитки - нитки для звичайного шиття, тобто для з'єднання деталей одягу. Вони бувають бавовняними, синтетичними і сумішевими.

Для вишивання вручну найчастіше купують бавовняне муліне, яке пропонується в величезному колірному різноманітті. Ці нитки не вицвітають і не перекручуються. Вовна, шовк, льон і акрил зустрічаються рідше. Блискучі малюнки створюють за допомогою металевої нитки.

Нитки для шиття Чернівці
Нитки для шиття Чернівці

Для машинної вишивки підбирають два види ниток: кольорові верхні і монохромні нижні. Верхні можуть бути з бавовни, віскози або поліестеру. Найбільш універсальний варіант - віскоза. Поліестрові нитки підходять для вишивки на виробах, до яких пред'являються підвищені вимоги по зносостійкості - наприклад, на дитячому або спортивному одязі. Нижні нитки - філаментні, тільки білі для світлих тканин або чорні для темних.

Деякі вироби та швейні операції вимагають використання спеціальних ниток.

З якого матеріалу купити нитки у Чернівцях

Бавовняні. Вони підходять для шиття виробів з легкої і звичайної бавовни, віскози, льону та інших тканин, в тому числі, делікатних. Ідеальні для дитячого одягу і постільної білизни. Є обмеження при роботі з еластичними матеріалами, наприклад, з трикотажем.

Поліестерові. Міцні і стійкі до вицвітання нитки придатні до використання в побуті і в швейній промисловості. Найбільш популярний розмір - 50. Щоб зменшити тертя, їх покривають силіконом або воском. Нитки з поліестеру часто застосовують при роботі з синтетикою і трикотажем.

Швейні нитки
Швейні нитки

Х / б нитки, армовані поліестером. Відрізняються низькою ціною і універсальністю використання. Синтетичне волокно збільшує зносостійкість ниток.

Віскозні. Призначені для створення гладких, ледь помітних стібків. Нитки м'які і блискучі, прості в роботі. За зовнішнім виглядом схожі на шовкові. Щільно прилягають до тканини, при намоканні втрачають міцність, тому їх використовують, як правило, тільки при створенні вишивок.

Шовкові. Зі звичайного шиття вони практично витіснені синтетичними аналогами, але все ще використовуються в обробці, вишиванні і обробці тонких тканин.

Лавсанові. Безусадні, міцні і теплостійкі. Тонкі нитки незамінні при пошитті нижньої білизни, сорочок і суконь. Товсті - для формування рельєфної обробної строчки.

Швейна фурнітура Чернівці
Швейна фурнітура Чернівці

Якої товщини вибрати нитки у Чернівцях

Товщину нитки визначають за маркуванням на бобіні. Врахуйте, що розмірний ряд відрізняється в залежності від країни виробника. Крім того, однакові номери на нитках різного типу не означають, що вони будуть однакові по товщині. Щоб уникнути помилок, рекомендуємо звіряти розмір ниток з рекомендованим, зазначеним в інструкції з пошиття виробу.

Товщина ниток повинна співвідноситися з діаметром вушка голки і щільністю тканини.

Купити нитки у Чернівцях а також отримати потрібну консультацію Ви зможете в магазинах швейної техніки "Фея"!